Kontakt

O mnie...

Cześć! Miło mi, że tutaj zaglądasz. Pozwól że się przedstawię... Nazywam się Kinga Kręciwilk. Mieszkam i pracuję w Częstochowie, skąd również pochodzę. Prowadzę bloga kulinarnego www.ProstePrzepisyKulinarne.com, który jest moją pasją oraz odskocznią od codziennego życia. To dzięki niemu cały czas ulepszam swoje receptury, tworząc coraz lepsze przepisy, którymi z kolei dzielę się z Tobą.

Do prowadzenia bloga namówił mnie mój Chłopak – Łukasz Kula - za co mu bardzo dziękuję. Cały czas dzielnie wspiera mnie w zmaganiach kulinarnych i pomaga nie tylko jedząc i oceniając wszystko co przygotuję... Pomaga mi również prowadzić bloga od strony technicznej. To dzięki niemu moja strona jest tak przejrzysta, a zdjęcia takie piękne.

Jeśli masz do mnie jakiekolwiek pytania lub chcesz podzielić się swoją opinią na temat bloga, napisz do mnie proszę na mój adres e-mail: kinga@prosteprzepisykulinarne.com.

Podoba Ci się ta strona?

To świetnie! Ciepłe słowa są niezwykle miłe i doskonale motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem. Jeśli podoba Ci się moja strona, umieść proszę link do niej na swojej witrynie. Dzięki temu polecisz swoim Czytelnikom mój serwis i jednocześnie pomożesz mi w jego tworzeniu.

Kod do wklejenia na własnej stronie lub blogu:


<a href="http://www.ProstePrzepisyKulinarne.com" title="Proste Przepisy Kulinarne - strona z łatwymi przepisami kulinarnymi" target="_blank">

<img height="130" width="200" src="https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjbfdnO98r5nXXsKwPJTf1HWYyPhlEQ5r6jSGP0JTdkn_beHaFUaUeJM8iAHJyJIuA4fG-JJ80HhKYWOauGf9SFaiOpPJ-lt9Hoo848GmiQsLzjtEc1M23OfaU6a5pZQTGRSPz5Oz2qtB4/s200/www.ProstePrzepisyKulinarne.com.png" alt="Proste Przepisy Kulinarne - blog dla miłośników sztuki kulinarnej" />

</a>


Powyższy kod HTML wystarczy zaznaczyć i skopiować, a następnie wkleić w odpowiednim boksie na własnej stronie. Aby stworzyć taki box, wystarczy kliknąć "Układ" → "Dodaj gadżet" → "HTML/JavaScript" (platforma Blogger) lub "Wygląd" → "Widgety" → "Tekst" (Wordpress). Jeśli chcesz dodać link na swojej stronie, ale masz problemy techniczne lub nie wiesz jak to zrobić, napisz do mnie.

Współpraca

Chętnie podejmę się współpracy z firmami czy instytucjami, na przykład w zakresie organizacji konkursu i/lub testowania oraz recenzowania różnego rodzaju produktów. Możliwa jest również współpraca w zakresie zamieszczenia stałej lub czasowej reklamy na moim blogu. Orientacyjne statystyki odsłon strony za ostatni miesiąc, znajdują się w prawym dolnym rogu strony. Szczegółowe raporty i analizy odnoszące się do odwiedzin udostępniam na życzenie. Zachęcam do kontaktu.