Konkurs "Kocham wakacje"

Kochani! Zapraszam Was do wspólnej zabawy poprzez wzięcie udziału w konkursie pod nazwą "Kocham wakacje", który organizuję wspólne z Ogólnopolskim Programem Promocyjnym "Doceń polskie".

Nagrody

I miejsce - jedna nagroda w postaci dzbanka filtrującego z dwoma wkładami filtrującymi w zestawie, Poradnika kulinarnego Mirka Drewniaka z osobistą dedykacją dla Zwycięzcy oraz zestawu kilku produktów sponsorów Konkursu.


II miejsce - jedna nagroda w postaci pojemnika próżniowego do przechowywania żywności wraz z pompką, Poradnika kulinarnego Mirka Drewniaka z osobistą dedykacją dla Zwycięzcy oraz zestawu kilku produktów sponsorów Konkursu.


III miejsce - jedna nagroda w postaci elektrycznego młynka do pieprzu lub soli, Poradnika kulinarnego Mirka Drewniaka z osobistą dedykacją dla Zwycięzcy oraz zestawu kilku produktów sponsorów Konkursu.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać swoje zgłoszenie na adres konkurs@prosteprzepisykulinarne.com wraz z autorską pracą graficzną przedstawiającą jeden lub kilka produktów posiadających godło Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego "Doceń polskie" w wakacyjnych okolicznościach. Może to być na przykład zdjęcie z wycieczki wykonane jakimkolwiek aparatem i (z)modyfikowane w dowolnych programach graficznych, opatrzone hasłem, które w zabawny lub zaskakujący sposób opisuje przedstawioną sytuację. Nie ukrywam, że bardzo liczę na Waszą kreatywność i wyobraźnię. :-)

Na blogu "Doceń polskie" znajdziecie listę produktów posiadających godło "Doceń polskie", a jeśli dodatkowo chcecie znaleźć miejsce, w którym można kupić konkretne produkty, skorzystajcie z wyszukiwarki "Kupuj Najlepsze".

Konkurs trwa od 11. do 31. sierpnia 2012 r. W ciągu kilku dni po zakończeniu konkursu zostaną wybrane najbardziej kreatywne prace, których autorzy otrzymają przedstawione wyżej upominki. Zwycięskie prace zostaną również opublikowane przy ogłoszeniu wyników.

Sponsorzy

Fundatorami nagród w konkursie są wybrane firmy, których produkty posiadają godło "Doceń polskie". Wśród nich są:

 • WSP Społem Kielce - producent Majonezu Kieleckiego.
 • Emix - producent budyniu o smaku śmietankowym, polewy czekoladowej i galaretki o smaku wiśniowym.
 • Zakłady Tłuszczowe Kruszwica SA - producent oleju Kujawskiego 3 Ziarna.
 • PPH Tabit - producent makaronu Bartolini Eko Żytni Razowy.
 • OSM Skierniewice - producent Sera Mozzarella w zalewie mini.

 • Regulamin

  Pełna treść regulaminu konkursu jest dostępna w formie dokumentu PDF - do pobrania tutaj. Na życzenie regulamin udostępniam również poprzez e-mail - zapraszam do kontaktu

  Wyniki konkursu

  Serdecznie dziękuję Uczestnikom za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Każde z nich jest niezwykle pomysłowe, jednak nagrodzić mogłam jedynie prace najlepsze z najlepszych. I tak Zwycięzcami konkursu "Kocham Wakacje" zostają:

  I miejsce - tereskak#vp.pl - za "zapuszkowany" makaron
  II miejsce - maria#wieszowa.pl - za uroczy ołtarzyk
  III miejsce - martyna_68#interia.pl - za mozarellę na rowerze

  Raz jeszcze dziękuję Wszystkim za udział w konkursie i gratuluję Zwycięzcom! W najbliższych dniach spodziewajcie się kontaktu ze strony "Doceń polskie".

  Brak komentarzy: