4. edycja kuchnia+ food film fest

Już w najbliższy weekend zapowiada się ciekawe wydarzenie - kuchnia+ food film fest. Jest to przegląd filmów o tematyce kulinarnej z całego świata. Impreza odbędzie się jednocześnie w trzech polskich miastach, tj. w Warszawie, Poznaniu oraz Gdyni, w dniach 26-28 października. Macie niepowtarzalną okazję, aby wziąć w niej udział. Na miejscu będzie można zobaczyć wiele interesujących filmów z całego świata, których skrócone opisy znajdziecie tutaj. Dodatkową atrakcją będzie wydarzenie specjalne "Smakowity Kiermasz", na którym będzie można zakupić naturalne polskie produkty. Sprawdźcie to koniecznie, bo zapowiada się prawdziwa uczta dla podniebienia. :-)

Dokładny program 4. edycji kuchnia+ food film fest znajduje się na stronie organizatora. Można tam również znaleźć wiele innych przydatnych informacji dotyczących między innymi cen biletów oraz miejsc, w których organizowane będą przeglądy filmów.

Równolegle z 4. edycją kuchnia+ food film fest wystartował konkurs na Facebooku, w którym do zgarnięcia są fantastyczne nagrody w postaci robota kuchennego. Zadanie konkursowe jest bardzo proste - wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań. Nie zwlekajcie, ponieważ konkurs trwa tylko do 28. października!

1 komentarz:

kuchcik pisze...

szkoda, że mam tak daleko do któregokolwiek z tych miast...